Standenlijst Scratch

Dinsdag en Woensdag Scratch Standenlijst - Totaal:

Seizoen 2026/2027
Stand t/m Week 7 SCRATCH
Naam#PntPinf,#GGem,HGHS#200
Stefan Bon1240703435201,0279109119
Peter van Zoelen 2227479125191,624711308
William Swanink3223650235185,822996711
Mo Elbannamari4222387920194,024510118
Wiljan Zwolsman5220559430186,525410138
Leo van der Staak6212629435179,82599567
Paul Hijnberg7208619035176,9235103110
Richard Swanink8192590035168,62159001
Dennis Bosschaert9192600435171,52239823
Armando Fakeldij10185508330169,42569873
Philips Rosaria11180581735166,22249113
Mike Snider12176258915172,62208912
Bob Bon13162396025158,42178651
Silvio Fakeldij14161554535158,42068672
Ruben Oostra15154254616159,12049401
Gilles Verwoerd16150323520161,8198907
Cees Bakker17148399625159,8190817
Evert-Jan Toonen18144240715160,52018461
Boris Bouwhuis19125516635147,62167922
Ronald van Meerveld20108365925146,4181823
Rob Post21103488735139,6181771
Peter Moeijes2298290920145,5198805
Jason Smit2396414030138,0192763
Samuel Klooster2494411530137,22207851
Piet Mulder2593476135136,0163718
Beso Makhatadze2693295820147,92328382
Dovid Viool2792480535137,32007421
Michael Felt2890332825133,1193764
Nanka de Wit2967438035125,1171666
Ed de Vink3061317225126,9154686
Jan Buis31506155123,0133615
DiBlind43235
DiBlind33335
DiBlind23435
DiBlind13535
WoBlind13635

Dinsdag en Woensdag Scratch Standenlijst - Weekscore:

Seizoen 2026/2027
Week 7
NaamBaanG1G2G3G4G5Tot,Gem,Pnt
Piet Mulder1127146125113127638127,68
Peter Moeijes2143198126141183791158,221
Boris Bouwhuis3142115144153126680136,013
Cees Bakker4170176112156179793158,622
Mike Snider20
Rob Post5139100123134151647129,49
Armando Fakeldij2144183164155160806161,225
Beso Makhatadze11
Evert-Jan Toonen17
Jan Buis6
Ed de Vink7
Jason Smit6132130141126132661132,212
Dovid Viool7111150160136133690138,014
Samuel Klooster5220130142150143785157,020
DiBlind45
DiBlind35
DiBlind25
DiBlind15
Leo van der Staak3148244228155181956191,235
Philips Rosaria4178157178191171875175,031
Stefan Bon32172472022112051082216,436
Paul Hijnberg2125137174189177802160,424
Richard Swanink5191199177180153900180,033
William Swanink1142214229154167906181,234
Ruben Oostra16
Michael Felt3127133143171129703140,615
Peter van Zoelen 2161178154222144859171,828
Wiljan Zwolsman27
Ronald van Meerveld1173163155129181801160,223
WoBlind15
Gilles Verwoerd5187166183162176874174,830
Silvio Fakeldij4160180149152137778155,618
Mo Elbannamari32
Bob Bon6171168217171138865173,029
Dennis Bosschaert1189135192173161850170,026
Nanka de Wit4102112171121149655131,010

Dinsdag en Woensdag Scratch Standelijst - Punten:

Seizoen 2026/2027Week5Week6Week7
NaamBlindGem,PuntBlindGem,PuntBlindGem,Punt
Piet Mulder139,014134,812127,68
Peter Moeijes1169161,023158,221
Boris Bouwhuis153,420149,017136,013
Cees Bakker163,426160,422158,622
Mike Snider157241572115720
Rob Post145,217154,220129,49
Armando Fakeldij197,435146,415161,225
Beso Makhatadze151,219167,62413211
Evert-Jan Toonen155,823169,22514517
Jan Buis1169123,081086
Ed de Vink130,01211161117
Jason Smit113,06152,618132,212
Dovid Viool139,014137,413138,014
Samuel Klooster130,012123,29157,020
DiBlind4555
DiBlind3555
DiBlind2555
DiBlind1555
Leo van der Staak189,432179,032191,235
Philips Rosaria182,229178,630175,031
Stefan Bon218,236176,228216,436
Paul Hijnberg187,031188,636160,424
Richard Swanink161,425173,026180,033
William Swanink181,428175,627181,234
Ruben Oostra146,418143,01414416
Michael Felt114,87127,010140,615
Peter van Zoelen 192,63318133171,828
Wiljan Zwolsman183,630187,63517127
Ronald van Meerveld143,215133,411160,223
WoBlind1555
Gilles Verwoerd144,016181,434174,830
Silvio Fakeldij153,821154,019155,618
Mo Elbannamari272917832
Bob Bon155,823148,216173,029
Dennis Bosschaert196,434178,831170,026
Nanka de Wit125,610112,07131,010
Week gemiddelde:159,0156,5160,0
Scroll naar boven